عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1397/04/02

saraye farsh

به گزارش ایران آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت، دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال ج.ا.ا به رقابتهای جام جهانی روسیه به همراه دکتر سنایی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه ضمن بازدید از فدراسیون فوتبال روسیه، با الکساندر علا اف- دبیر کل و سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که با حضور جمعی از مسئولین فدراسیون فوتبال روسیه برگزار شد، دبیرکل فدراسیون فوتبال ج . ا ا در خصوص میزبانی رقابتهای جام جهانی به نکاتی اشاره کرده و مراتب قدردانی خود را به خاطر میزبانی مطلوب این کشور، به مسئولین فدراسیون فوتبال روسیه اعلام کرد.
در این جلسه اعضا در ارتباط با تفاهم نامه ای که بین دو فدراسیون فوتبال ایران و روسیه در ماههای گذشته به امضا رسیده بود، به بررسی پرداخته و در خصوص گسترش روابط فی مابین در زمینه آموزش، تبادل تجربیات در زمینه داوری، فوتبال پایه، بازاریابی، ساخت ورزشگاهها، بازیهای تدارکاتی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی به بحث پرداختند.

گفتنی است؛ در ادامه این دیدار، فرش دستباف ایرانی که به مناسبت جام جهانی 2018 روسیه بافته شده بود، توسط محمدرضا ساکت، دبیرکل و مدیرکاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به این رقابتها، به دبیرکل وسرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی