عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/04/13

saraye farsh

نشست هماهنگی برای آماده سازی مقدمات برگزاری بهینه بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران در مرکز ملی فرش ایران برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، نشستی برای هماهنگی و تدوین برنامه های مرکز در نمایشگاه بیست و ششم با حضور رییس، مدیران و کارکنان مرکز ملی فرش ایران برگزار شد.

در ابتدای این نشست، گزارشی از برنامه های اصلی و جنبی هر معاونت و همچنین برنامه های مشترکی که با مشارکت معاونتها و حوزه های دیگر برگزار می شود ارایه شد و در ادامه رییس مرکز ملی فرش ایران نیز بر ضرورت تلاش همگانی همکاران برای برگزاری هر چه شایسته تر نمایشگاه فرش دستباف تاکید کرد.

بر اساس این گزارش در این جلسه، برگزاری هفتمین جشنواره فرش برتر، برپایی کارگاه های آموزشی، دعوت و پذیرش بازرگانان خارجی، حمایت از دانش آموختگان کارآفرین فرش، اختصاص فضا به دانشگاه های ارایه دهنده رشته فرش، برپایی فضای نمایش همنشینی فرش دستباف و دکوراسیون، نمایش فرایند تولید فرش دستباف، بخش ویژه برای آشنایی کودکان و نوجوانان با فرش دستباف و اطلاع رسانی و تبلیغات داخلی و خارجی نمایشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران از یکم تا هفتم شهریور ماه 1396 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

 

منبع : مرکز ملی فرش ایران

 

*فروشگاه اینترنتی فرش و صنایع دستی ایران پازیریک*

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی