عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/04/19

saraye farsh

یک شرکت فعال در حوزه بسته‌بندی و فروش صنایع دستی در بستر وب که در نمایشگاه «کسب و کار موفق اینترنتی» در حوزه صنایع دستی به‌عنوان غرفه برتر معرفی شد، بسته‌بندی‌های جدید از جنس حصیر را روانه بازار کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت صنایع دستی، سعید و فاطمه عباسی بنی، خواهر و برادر جوان  و نوآور، بنیانگذاران یک شرکت فعال در حوزه بسته‌بندی و فروش صنایع دستی هستند. آن‌ها تا کنون با ۵۰ کارگاه و حدود ۱۶۰ هنرمند همکاری داشته‌اند و ایده اشتغال‌زایی و کارآفرینی را دنبال کرده‌اند. حذف جامعه دلالان از بازار فروش صنایع دستی از پیامدهای مهم و دستاوردهای عظیم حضور این دست شرکت‌ها در حوزه صنایع دستی است.

این شرکت فعال در حوزه بسته‌بندی و فروش صنایع دستی در بستر وب، در اولین نمایشگاه کسب و کار موفق اینترنتی «start up » که فروردین‌ماه ۹۶ در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد، عنوان غرفه برتر را کسب کرد.

در این نمایشگاه ۶۰ شرکت «استارت آپ» حضور داشتند. این جشنواره به شرکت‌های تازه‌بنیان با ایده‌های نو و تازه در حوزه کسب و کار اینترنتی اختصاص دارد.

سعید عباسی در این‌باره گفت: در بسته‌بندی صنایع دستی حرف‌ها و ایده‌هایی نو و جدید داریم که مناسب کارهای سفالی و قلمزنی طراحی شده‌اند. با چهار ماده از جمله مقوا و چوب که متفاوت با آنچه تا کنون در بازار بوده است، طرح‌ها را به مرحله تولید انبوه رسانده‌ایم.

وی ادامه داد: بسته‌بندی بخشی از هدف کار ماست. ما در بستر وب و در فضای اینترنت، مشخصات علمی کالا، روش ساخت، معرفی هنرمند و در واقع شناسنامه‌سازی را لحاظ کرده‌ایم. محصولات معرفی‌شده در شرکت ما، دارای ارزش افزوده خواهند شد.

او بیان کرد: ما تلاش می‌کنیم که به نوعی دایره‌المعارفی از فرهنگ و هنر و در واقع بانک اطلاعاتی از محتوا، تولید و اصالت محصول همراه با فرهنگ و هنر ایران و متن‌های ادبی کوتاه و خلاصه در اختیار مخاطب قرار دهیم.

این شرکت سعی کرده با توجه به این‌که امسال، سال حصیر نامگذاری شده است، بسته‌بندی‌های جدید خود را از حصیر تهیه کند. این بسته‌بندی‌های جدید، کاربری‌های متفاوتی دارند و می‌توان از آن‌ها برای انواع صنایع دستی استفاده کرد. یکی از ویژگی‌های این بسته‌بندی مشخص بودن محصول است که توجه خریدار را به خود جلب می‌کند.

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی