عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/05/01

saraye farsh

استاندار بوشهر گفت: ایجاد اشتغال و افزایش تولید از اولویت‌های استان بوشهر است که در این راستا فعالان بخش‌های تولیدی، فرش دست‌بافت استان بوشهر تقویت می‌شوند.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مصطفی سالاری در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و با تاکید بر تحقق سیاست‌های اقتصادی مقاومتی، تولید و اشتغال اظهار داشت: امسال در راستای حمایت از تولید و اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام شده  است.

وی با بیان اینکه تسهیلات اعتباری بانکی برای حل مشکلات فعالان اقتصادی، اصناف و تولیدی تصویب شده است افزود: با توجه به اینکه اصناف بیشترین متقاضی دریافت تسهیلات بانکی هستند این مهم امسال مورد توجه ویژه قرار داشته باشد.

استاندار بوشهر با تاکید بر مشارکت بیشتر بانک‌ها برای حل مشکلات تولید و ایجاد اشتغال گفت: ایجاد اشتغال و افزایش تولید از اولویت‌های استان بوشهر است که در این راستا فعالان بخش‌های تولیدی، فرش دست‌بافت استان بوشهر تقویت می‌شوند.

سالاری، با تاکید بر توجه ویژه به توسعه طرح‌های فرش دست بافت تصریح کرد: استان بوشهر دارای ظرفیت مهمی در تولید فرش دست بافت از جمله گلیم، گبه و دیگر محصولات دارد که باید این طرح‌ها که نقش مهمی در تولید، اشتغال و صادرات دارد در اولویت قرار بگیرد.

 

منبع : مرکز ملی فرش ایران

 

 

*فروشگاه اینترنتی ایران پازیریک*

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی