عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/05/04

saraye farsh

با حضو وزیر صنعت، معدن و تجارت شرکت فرش ماشینی رجال در شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه افتتاح شد. 
به گزارش گروه اقتصادی آنا از روابط عمومی وزارت صنعت، روز سه شنبه در ادامه سفر یک روزه محمد رضا نعمت زاده به استان کرمانشاه شرکت فرش ماشینی رجال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
این واحد تولیدی در شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه قرار دارد و ظرفیت تولید آن 6000 هزارمتر مربع در سال است.
شایان ذکر است که همزمان با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به کرمانشاه علاوه بر طرح شرکت فرش ماشینی رجال، طرح صنعتی ایران خودرو و طرح توسعه ای .
قطعات خودرو مارپیچ باختر کرمانشاه نیز مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت که در مجموع این سه طرح اشتغالزایی 355 نفر را به همراه داشت

 

*فروشگاه اینترنتی ایران پازیریک*

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی