عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/05/11

saraye farsh

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان، علی‌اوسط هاشمی، استاندار سیستان‌وبلوچستان، روز گذشته 10 مرداد 96، در جمع شماری از بانوان حرفه‌آموز در بخش کارگاه صنایع‌دستی شیرآباد زاهدان، با بیان این خبر، افزود: «در تمام سرفصل‌های بودجه‌ای، اختصاص اعتبار با اولویت حاشیه‌نشینان است.»

او افزود: «برای رفاه‌حال بانوان حرفه‌آموز و شاغل در این مرکز چند دستگاه سیستم خنک‌کننده با هزینه صندوق کارآفرینی امید خریداری می‌شود؛ همچنین تعدادی از بانوان صنعتگر که در حرفه صنایع‌دستی مشغول فعالیت‌اند برای فراگیری دوره‌های استادکاری به تهران اعزام می‌شوند.»

استاندار گفت: «ساکنان مناطق حاشیه‌نشین باید دید مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس را به حق خود تقویت کنند، قانع به محرومیت نباشند و مطالبه‌گری کنند.»

 

 

*فروشگاه اینترنتی ایران پازیریک*

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی