عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/05/17

saraye farsh

مدرن ترین کارخانه فرش ماشینیایران تا دو ماه دیگر در شهرستان چایپاره افتتاح و راه اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی و به نقل از فرمانداری چایپاره، همزمان با سفر عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدنبه شهرستان چایپاره، نشستی در محل کارخانه با حضور روسای دستگاه های اجرایی، سهامداران کارخانه، عضو هیأت مدیره بانک و هیأت همراه و فرماندار چایپاره برگزار شد.
در این نشست فرماندار چایپاره با اشاره به سیاست های دولت در راستایحمایت از تولید و صنعت و انتقال تکنولوژی، به نقش واحدهای صنعتی در کاهش نرخ بیکاری اشاره کرد و گفت: بیکاری ریشه کن نخواهد شد مگر با مشارکت بخش خصوصی و دولت نیز با اعتقاد کامل به این مسئله، ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی، منابع مالی لازم را نیز در اختیار سرمایه گذاران عزیز قرار می دهد.
وی در ادامه در رابطه با کارخانه فرش نیز اظهار کرد: کارخانه فرش پدیده با مجهز شدن به تکنولوژی روز اروپا در صنعت فرش کشور برند شده و به اعتلای نام و جایگاه چایپاره در میان فعالان این صنعت کمک شایانی خواهد کرد؛ دستگاه های خریداری شده توسط کارخانه، ۱۲۰۰ شانه و با تراکم ۳۹۰۰ می باشد که برای اولین بار است که تکنولوژی تولید چنین فرشی وارد کشور می شود.
وی با اشاره به اشتغالزایی بالای این کارخانه نیز افزود: تا آخر شهریورماه امسال تجهیزات و ماشین آلات کارخانه در محل کارخانه نصب می شود؛ همچنین با توجه به نیاز کارخانه به سرمایه درگردش، از مسئولین بانکی و بویژه عضو هیأت مدیره درخواست داریم برای تامین منابع مالی موردنیاز جهت راه اندازی کارخانه مساعدت ویژه نمایند.
در ادامه عضو هیأت مدیره بانک، با اشاره به اهمیت این کارخانه در منطقه چایپاره قول مساعد مبنی بر تامین

   سرمایه درگردش موردنیاز کارخانه را داد

 

 

فروشگاه اینترنتی ایران پازیریک

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی