عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/05/24

saraye farsh

نمایشگاه صنایع دستی تهران شهریور ۹۶

بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با بخش‌های ویژه شامل حصیربافی کاروان پیوند، روستاهای هدف، خانه ایرانی، فضای آموزشی برای کودکان، ”تبریز۲۰۱۸“ و شهر جهانی یزد از ۱ تا ۷ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در خیابان سئول برگزار می‌شود.

ه‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی کشور، درخصوص اتفاقات جانبی و ویژه بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی گفت: «برنامه‌ها و بخش‌های ویژه‌ای در این نمایشگاه برای توسعه و ترویج هر چه بیشتر صنایع‌دستی درنظر گرفته شده. یکی از آن‌ها مربوط به ”تبریز۲۰۱۸“ است که به‌صورت جداگانه گردشگری و توانمندی‌های تبریز در نمایشگاه ملی صنایع‌دستی معرفی می‌شود.»

او ادامه داد: «غرفه‌های ویژه‌ای نیز برای بخش‌های مختلف درنظر گرفته شده که از آن جمله می‌توان به ۱۹۰ مترمربع فضای رایگان اختصاصی برای استان‌های محروم، ۱۰۰ مترمربع فضای اختصاصی به حصیربافی برای ۸ استان کشور، ۱۰۰ مترمربع فضای اختصاصی به روستاهای هدف (۷۸ روستا)، ۷۲ مترمربع فضای اختصاصی به ”تبریز۲۰۱۸“ و شهر جهانی یزد برای معرفی قابلیت و توانمندی این دو استان، ۱۰۰ متر مربع فضای اختصاصی خانه ایرانی، ۳۰ مترمربع فضای اختصاصی برای آموزش کودکان و چادرهای عشایری اشاره کرد.»

محمودیان همچنین بیان کرد: «برخی از صادرکنندگان و شرکت‌های صادرکننده با فضاسازی و اختصاص فضای نمایشگاهی در این نمایشگاه ملی حضور خواهند داشت و همچنین فضای ویژه‌ای نیز برای افرادی که بسته‌بندی ویژه دارند و مورد تأیید معاونت هستند با تخفیف ویژه درنظر گرفته شده است.»

این نمایشگاه از ۱ تا ۷ شهریور ۹۶ در سالن‌های شماره ۸ و ۹ و سری ۲۵ (A.B.C) محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با ۴۲۵ غرفه برگزار می‌شود.

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران – خیابان سئول

زمان نمایشگاه: ۱ الی ۷ شهریور ۹۶

ساعت بازدید: ۱۰ الی ۱۸

 

 

 

فروشگاه اینترنتی ایران پازیریک

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی