عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/07/23

saraye farsh

مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه ۱۱ برگزاری دوره آموزشی بافت تابلو‌فرش برای ۷۱ مددجوی مارگون میلیون و ۳۶۰ هزار تومان اعتبار به این منظور هزینه شده است، گفت: این کلاس‌ها در روستا‌های بهرام بیگی، جوکار و بونه بن برگزا‌ر شد.
فرید محبی افزود: مقرر شده تا پایان امسال برای ۱۸۰ مددجوی زن و مرد تحت حمایت کمیته امداد مارگون کلاس‌های آموزشی بافت تابلو‌فرش و حرفه آموزی دانش آموزی برگزار شود که اعتبار پیش‌بینی شده آن ۲۷ میلیون تومان است.
وی توانمند‌سازی مددجویان تحت حمایت و استقلال مالی آن‌ها را از اهداف برگزاری این کلاس‌ها اعلام کرد و ادامه داد: درآمدزایی و افزایش سرانه درآمد خانواده‌ها، با ایجاد کار و اشتغال مناسب و پایدار از اولویت‌های اصلی کاری کمیته امداد است.
 
 
 

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی