عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/09/21

saraye farsh

وي ادامه داد: تعاوني ها براي اولين بار نقش و طرحهاي جديد خود را براي ارايه به صورت نقد و اقساط جهت مخاطبان و علاقمندان به نمايش گذشتند.


ازگلي تاکيد کرد: در اين نمايشگاه حذف واسطه ها و طرح تعويض فرش نو و کارکرده را داريم.


وي ادامه داد: نمايشگاه در متراژ1200 متر مربع 33 شرکت کننده توليدي و توزيعي از تعاوني ها و خوشه هاي فرش استان هاي ايران 7هزارتخته فرش و 1هزار و 200 تابلو فرش است که از شهرهاي تبريز ،قم ،اصفهان،نائين ،کاشان ،شيراز، مشهد، چهارمحال و بختياري، کاشمر، يزد حضور دارند.

* اخبار ایران پازیریک*

 

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی