عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/10/10

saraye farsh

جعفری افزود: افتتاحیه این نمایشگاه فردا ساعت 17:00 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان  خواهد بود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه ۵۰ غرفه از استانهای مختلف از جمله زنجان ، آذربایجان شرقی و غربی ، اصفهان ، اردبیل ، قم،، همدان ،کردستان ، خراسان رضوی  و گلستان محصولات خود را در معرض بازدید قرار می‌دهند.

جعفری نشان دادن توانمندی‎های فرش دستبافت استان زنجان، آشنایی با بازار و معرفی تولیدات را از اهداف برگزاری نمایشگاه فرش استان زنجان دانست .

 رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان یادآور شد : در این نمایشگاه انواع فرش های ابریشمی ،پشمی  و فرشهای دستباف افشار، انواع تابلو فرش عرضه می شود.

گفتنی است  : زمان بازدید از نمایشگاه فرش زنجان  برای عموم مردم همه روزه به مدت ۶ روز ، از ساعت ۱۵ تا ۲۱ شب می باشد.

انتهای پیام/ن

برگزاری یازدهمین نمایشگاه فرش دستباف در استان زنجان

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی