عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/10/30

saraye farsh

به گزارش روابط عمومى مركز ملى فرش ايران، برپايى پاويون فرش دستباف كشورمان در نمايشگاه IMM كلن بسترى مناسب براى جلب توجه فعالان حوزه مبلمان و دكوراسيون به فرشهاى ايرانى فراهم آورد. 
بر اساس اين گزارش افزون بر طراحان داخلى، برخى از رسانه ها و تشكلهاى اين حوزه نيز با حضور در پاويون فرش ايران به گفت و گو در اين زمينه پرداختند. 
 
آمادگى كلن براى ميزبانى فرش
 
رييس نمايشگاه كلن با حضور در پاويون ايران و در گفت و گو با رييس مركز ملى فرش ايران از آمادگى نمايشگاه كلن براى ارايه تسهيلات ويژه به فعالان فرش ايران در رويدادهاى نمايشگاهى خبر داد. 
اوو ديتريشن به حميد كارگر گفت: ما در آلمان فرش را به نام ايران مى شناسيم و امروز بيشتر با ويژگيهاى اين دستبافته ها آشنا شدم و با خوشحالى از اينكه ايران در فهرست مشاركت كنندگان اين نمايشگاه باشد، مايليم امكانات و تسهيلات بيشترى براى تداوم اين حضور ارايه كنيم. 
 
در شماره آينده از فرش ايران خواهيم نوشت
 
سردبير نشريه Mobel Kultur نيز با حضور در پاويون فرش ايران و در گفت و گو با رييس مركز ملى فرش ايران از علاقه من ى براى درج مطالبى درباره فرش ايران خبر داد. 
ساشا تاپكن گفت: با اشتياق فراوان در شماره بعدى نشريه گزارشى درباره فرش ايران و با هدف آشناساختن طراحان مبلمان و دكوراسيون با تنوع و ويژگيهاى فرش ايرانى منتشر خواهيم كرد. 
 
آمادگى براى ارتباط هنرى و تجارى بين طراحان فرش و مبلمان
 
رييس اتحاديه Furniture Club نيز در بازديد از پاويون فرش ايران از لزوم برقرارى ارتباط و پيوند بين فعالان و طراحان مبلمان و دكوراسيون اروپا با فعالان فرش ايران سخن گفت. 
آندرياس ريب در گفت و گو با حميد كارگر خواستار ايجاد پل ارتباطى بين اين دو گروه شد و آمادگى اتحاديه خود براى شكل دهى به اين گفت و گوها را اعلام كرد. 
گفتنى است نمايشگاه مبلمان و دكوراسيون كلن (IMM) تا روز يكشنبه ادامه دارد و اين براى نخستين بار است كه مركز ملى فرش ايران با هدف تبليغ، اطلاع رسانى و ارتباط گيرى با فعالان دكوراسيون و طراحى داخلى در اين رويداد حضور يافته است.

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی