عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/11/01

saraye farsh

در ابتداى اين نشست، صمد منجم (رييس اتحاديه واردكنندگان فرش ايران در اروپا) ضمن ارايه گزارشى از فعاليت تشكل متبوع خود به تبيين مطالبات تجار فرش ايران در آلمان به ويژه در موضوع تبليغات پرداخت. 
مشكلات گمركى، مالياتى در كنار مباحث پيشنهادى در نوع حمايتهاى دولت از فرايند تبليغات تا حضورهاى نمايشگاهى و گرايش به تجارت آنلاين فرش دستباف در كنار بررسى وضعيت توليد و تجارت فرش در كشورهاى رقيب از جمله مباحث مطروحه در اين هم انديشى از سوى فعالان فرش كشورمان در آلمان بود.
در ادامه اين نشست نيز كارگر (رييس مركز ملى فرش ايران) و سيدين (سركنسول جمهورى اسلامى ايران در هامبورگ) به بيان وضعيت كنونى و پيگيريهاى انجام شده براى رفع موانع و تسهيل تجارت فرش پرداختند.

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی