عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/11/14

saraye farsh

ه گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ این دوره با هدف افزایش مهارت علمی رنگرزان فرش دستباف بصورت تخصصی برای رنگرزی ابریشم و مقایسه با الیاف برگزار شد.

براساس این گزارش؛ در این دوره آموزشی رنگرزان فرش دستباف با آخرین دستاوردهای علمی و تجربی در حوزه رنگرزی آشنا شدند.

بر پایه این گزارش؛ در پنجمین دوره آموزش ارتقای مهارت رنگرزان فرش دستباف کشور، استادان خبره  این حوزه سید عباس سجادی و مهندس امیر اربابی آموزش های لازم را با آخرین روش علمی و تجربی ارایه کردند.

در پنجمین دوره آموزش مهارت ارتقای رنگرزان فرش دستباف، رنگرزان 25 نفر از 10 استان شرکت کردند، که این دوره با همکاری اداره فرش استان و اتحادیه فرش صنفی فرش دستباف استان اردبیل برگزار شد.

نظرات کاربران

ارسال پیام

آخرین مطالب

گووی

گوی وسیله ای توپ مانند که در قدیم برای بازی هایی که نیاز به توپ داشته است استفاده می شده است

فرش دستباف ایرانی ویژه جام جهانی به فدراسیون روسیه اهدا شد+ عکس

از سوی دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به روسیه، فرش دست بافت ایرانی ویژه جام جهانی به سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

هویت صنایع‌دستی در جامعه کمرنگ شده است

یک فعال حوزه صنایع دستی با بیان اینکه صنایع‌دستی با تمام گسترده و تنوعی که در کشور دارد، جایگاه و هویت آن در جامعه امروز کمرنگ شده است، گفت: هنر ایرانی را باید با تکنولوژی مدرن همراه کنیم و از فرصت های به دست آمده برای بهینه‌سازی وضعیت و ساختار هنرهای‌ ملی و بومی خود بهره ببریم.

حمایت از فرش دستباف لازمه تحقق شعار سال است

حمایت از قالیبافان و صنعت فرش دستباف به عنوان یک کالای 100 درصد ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق شعار امسال مبنی بر 'حمایت از کالای ایرانی' است.

تلاش برای رونق محصولات فرشبافان هرسینی درنمایشگاه‌های بین‌المللی

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرشبافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

اعتراض به نمایشگاه های متفرقه فرش

جمعی از فروشندگان فرش دستباف در تهران با امضای درخواستی اعتراض خود را نسبت به نمایشگاه های بی ضابطه و پرتعداد در سطح پایتخت اعلام کردند.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین

پشتیبانی